Francuskie klimaty

Aranżacja wnętrz mieszkania usytuowanego w nowoczesnym apartamentowcu zaskakuje gości swoją stylistyką. Idea tego nieprzeciętnego projektu powstała z pasji podróżowania i sympatii do wszystkiego, co kojarzy się z Francją. Klimat wnętrz francuskich oddają malowane i przecierane meble, dodatki oraz charakterystyczna kolorystyka wnętrza.

Projektowanie wnętrz rozpoczęto od całkowitej zmiany deweloperskiego układu funkcjonalnego. Zamknięto wejście do sypialni, w miejscu którego powstała pojemna szafa na pralkę, odkurzacz, deskę do prasowania i środki czystości. Natomiast w ścianie dzielącej salon i sypialnię, wmontowano podwójne, przeszklone drzwi, dzięki którym pomieszczenia doświetlają się wzajemnie a mieszkanie sprawia wrażenie bardzo przestronnego. Wszystkie meble stałe, ruchome oraz drzwi zostały przez nas zaprojektowane i wykonane z drewna przez zaufanego stolarza.

W aranżacji wnętrza wykorzystano wiele pamiątek z podróży, jak chociażby kinkiety w salonie i lampę w korytarzu, które zostały przywiezione z Maroko. Na jednej ze ścian zaaranżowano galerię zdjęć z różnych zakątków świata. W letnie dni klimat wnętrza w stylu francuskim dopełnia zapach lawendy, rosnącej na obszernym tarasie w specjalnie zaprojektowanych donicach.francuskie-klimaty-ambasada-wnetrz