Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

O Ambasadzie Wnętrz

ambasada-wnetrz-dorota-kuplinska-projektowanie-wnetrz
Kreowanie przestrzeni to nasza praca, przyjemność, ale przede wszystkim ogromna pasja, w efekcie której powstają wyjątkowe wnętrza, zaprojektowane dla najbardziej wymagających osób. Każdy projekt jest odpowiedzią na specyficzne oczekiwania klienta.

Przy projektowaniu wnętrz punktem wyjścia zawsze są Państwa potrzeby, osobowość oraz sposób życia. Dzięki takiemu podejściu w sposób naturalny zaspokajamy Państwa indywidualne oczekiwania, a każda aranżacja wnętrza staje się autorską koncepcją i niepowtarzalną, dedykowaną Państwu przestrzenią.

Kreatywność, rzetelna praca i wieloletnie doświadczenie są gwarancją najwyższej jakości projektów, wykonanych zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami estetycznymi i funkcjonalnymi. Nasze projekty są kompozycjami przestrzeni, w których funkcjonalność i praktyczność jest oprawiona w piękną i proporcjonalnie zbudowaną formę, odpowiadającą najnowszym trendom projektowym.

Co nas wyróżnia?

Pasja i zaangażowanie.
„Nie rzeczywistość sama, ale serce z jakim ku niej przystępujemy, daje rzeczom kształty i kolory.”   – Henryk Sienkiewicz
Wyróżnia nas ogromne zaangażowanie we wszystko, co robimy. Bez względu na wielkość zlecenia, czy jest to projekt dużej rezydencji czy tylko kuchni, podchodzimy do niego z jednakowym entuzjazmem i szacunkiem do klienta.

Czas, mnóstwo czasu poświęcamy każdemu zleceniu.
Nie ograniczamy się do dwóch wizyt z klientem w salonach sprzedaży. Najczęściej sami poszukujemy najlepszych rozwiązań, materiałów, by następnie przedstawić inwestorowi wyselekcjonowaną ofertę. Dzięki takim działaniom nasz klient oszczędza swój czas i pieniądze.

Korzyści finansowe.
Klienci nie muszą obawiać się, że koszt realizacji naszego projektu przyczyni się do omdlenia lub palpitacji serca. Rodzaje materiałów i wyposażenia są zawsze konsultowane i dopasowane cenowo do możliwości finansowych inwestora. Również ceny naszych usług są atrakcyjne i przejrzyste.

Idealne dopasowanie.
Wiele osób obawia się narzucenia przez projektanta swoich wizji lub zaszufladkowania do stylu, który nie do końca im odpowiada. Dlatego też: słuchamy, obserwujemy i analizujemy. Wnikliwa analiza, doświadczenie i intuicja owocują idealnie dopasowanym wnętrzem i zadowoleniem klienta. Tworzymy wnętrza w różnych stylach, gdyż różne są osobowości, które spotykamy w swojej pracy.

Doskonała komunikacja na linii projektant – inwestor oraz projektant – wykonawca.
Aranżacja wnętrz domu czy mieszkania to żmudny i długotrwały proces. Projektant na czas realizacji projektu staje się osobą, z którą będziecie Państwo mieli bardzo częsty i bliski kontakt. Staramy się, aby w naszym towarzystwie czuli się Państwo komfortowo. Zapewniamy atmosferę sympatii i partnerstwa w dążeniu do wspólnego celu.

Perfekcjonizm i odpowiedzialność.
Wyznajemy zasadę, że jeśli coś robimy, to na 100%, nie akceptujemy połowicznych rozwiązań. Ciągle dążymy do doskonałości nas samych i naszego otoczenia. Uwielbiamy, gdy wszystko jest „zapięte na ostatni guzik”. Jesteśmy słowni i dotrzymujemy terminów.

Referencje.
W razie potrzeby, służymy referencjami i danymi kontaktowymi do klientów, z którymi do tej pory współpracowaliśmy. Dzięki temu możliwe będzie zweryfikowanie, jak układa się codzienna współpraca z nami. Poznacie Państwo opinię i spojrzenie kogoś, kto już mieszka we wnętrzu przez nas zaaranżowanym.

Zapraszam serdecznie do współpracy!

Dorota Kuplińska – Ambasadorka Pięknych Wnętrz