Do odważnych świat należy …

Share Button

Parę młodych inwestorów mieliśmy okazję poznać przed kilkoma laty, podczas projektowania ich pierwszego mieszkania. Kiedy zgłosili się do nas po raz drugi, wiadomo było, czego się można spodziewać. Są to osoby odważne, lubiące łamać schematy i otwarte na oryginalne rozwiązania. Tym razem nasza współpraca dotyczyła aranżacji wnętrz apartamentu o powierzchni 80 m2.

Stan deweloperski wymagał dokonania pewnych zmian. Trzeba było otworzyć przestrzeń w celu jej wizualnego powiększenia. Usunięto drzwi do kuchni i salonu oraz fragment ściany od strony okien. Ten pomysłowy zabieg umożliwił dwustronną komunikację z salonu do kuchni. Aby efektownie zakończyć pozostałą część ściany, od strony korytarza „wyrósł” czarny słup, a raczej jego połowa. Już od samego wejścia widzimy dekoracyjną, podświetloną wnękę, natomiast od strony kuchni i salonu w słupie powstały półki na różne drobiazgi.

W aranżacji dość odważnie posłużono się czernią o głębokim połysku, ponieważ daje ona niesamowite refleksy świetlne i tworzy elitarne wnętrze. Czarne meble kuchenne dodają wnętrzu charakteru, a ściana w toalecie pokryta w całości czarnym szkłem jest synonimem elegancji i oryginalności. Równie elegancka jest kremowa i czarna glazura od Valentino, zastosowana w głównej łazience, która w połączeniu z czerwienią kabiny prysznicowej i umywalki, robi niesamowite wrażenie.

Cały proces od projektu do realizacji przebiegał w sympatycznej atmosferze, a inwestorzy zadeklarowali chęć kolejnej współpracy, tym razem będzie to ich nowy dom.Share Button